ارزیابی املاک یک راه عالی است برای پی بردن ارزش خالص و  واقعی املاک و مستغلات . اگر بازار املاک دچار نوسان شده است یا اخیراً یک ملکی بازسازی شده است ، یا مشتریان شما به سرمایه گذاری علاقه مند هستند ، یا مشتریان شما به دنبال افزایش یا کوچک کردن املاک خود هستند، یا  مشتاق هستید که بدانید روی چه مواردی باید کارشناسی داشته باشید؟ 
هنگامی که حقایق مربوط به ارزش مهمترین دارایی بشر  را می دانید ، می توانید تصمیمات هوشمندانه تری بگیرید که بر رفاه مالی فعلی و آینده شما و مشتریان شما تأثیر مثبت می گذارد .

کانون ارزیابی املاک معتبران با اتکا به دانش حرفه ای ، علمی و تجربی مشاوران املاک دارای گواهینامه پایان دوره ارزیابی املاک دانشگاه تهران اقدام به ایجاد بستر آنلاین استخدام ارزیاب نموده است . به این صورت که متقاضیان خرید و فروش هر منطقه یا شهر یا محل می توانند با مراجعه به این سامانه اقدام به استخدام ارزیاب همان محل نموده و مراتب حفظ و حراست از سرمایه های با ارزش خود را فراهم نمایند  . 
خریداران و فروشندگان محترم نیز در قبال نظریه کارشناسی و ارزیابی مشاوران املاک ، ملزم به پرداخت حق الزحمه مصوب سامانه معتبران به مشاوران ارزیابی املاک خواهند بود.
برای ثبت درخواست ارزیابی و کارشناسی ملک خود لطفا موارد مربوط به فرم زیر را تکمیل و درخواستتان را ثبت کنید .

ارزیابی املاک یک راه عالی است برای پی بردن ارزش خالص و واقعی املاک و مستغلات . اگر بازار املاک دچار نوسان شده است یا اخیراً یک ملکی بازسازی شده است ، یا مشتریان شما به سرمایه گذاری علاقه مند هستند ، یا مشتریان شما به دنبال افزایش یا کوچک کردن املاک خود هستند، یا مشتاق هستید که بدانید روی چه مواردی باید کارشناسی داشته باشید؟ هنگامی که حقایق مربوط به ارزش مهمترین دارایی بشر را می دانید ، می توانید تصمیمات هوشمندانه تری بگیرید که بر رفاه مالی فعلی و آینده شما و مشتریان شما تأثیر مثبت می گذارد . کانون ارزیابی املاک معتبران با اتکا به دانش حرفه ای ، علمی و تجربی مشاوران املاک دارای گواهینامه پایان دوره ارزیابی املاک دانشگاه تهران اقدام به ایجاد بستر آنلاین استخدام ارزیاب نموده است . به این صورت که متقاضیان خرید و فروش هر منطقه یا شهر یا محل می توانند با مراجعه به این سامانه اقدام به استخدام ارزیاب همان محل نموده و مراتب حفظ و حراست از سرمایه های با ارزش خود را فراهم نمایند . خریداران و فروشندگان محترم نیز در قبال نظریه کارشناسی و ارزیابی مشاوران املاک ، ملزم به پرداخت حق الزحمه مصوب سامانه معتبران به مشاوران ارزیابی املاک خواهند بود. برای ثبت درخواست ارزیابی و کارشناسی ملک خود لطفا موارد مربوط به فرم زیر را تکمیل و درخواستتان را ثبت کنید .

ثبت درخواست
معتبران
پشتیبانی معتبران

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی از طریق واتساپ، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید