بازرسی خانه یکی از اجزای اساسی معاملات املاک و مستغلات برای میلیون ها خریدار ، فروشنده و آژانسهای املاک و مستغلات و بانک ها است. این که آیا شما در حال خرید یک خانه قدیمی هستید یا یک خانه کاملاً جدید ، "بازرسی" اطلاعاتی را در مورد وضعیت خانه ای که خریداری می کنید را فراهم می کند. اگر شخصی خانه خود را برای فروش به بازار عرضه کند ، یک " بازرسی " به سرعت در فروش کمک می کند و می تواند قیمت بالاتری ایجاد کند. گزارش بازرسی برای یک آژانس املاک و مستغلات به عنوان ابزاری ایده آل جهت بازاریابی و فروش کمک می کند تا از خریدار و آژانس املاک در برابر دردسرهای انعقاد قرارداد محافظت کند. در اصل ، بازرسی از منزل یک معاینه بصری ( چشمی ) از یک خانه و املاک است.

برای ثبت درخواست بازرسی ملک خود لطفا موارد مربوط به فرم زیر را تکمیل و درخواستتان را ثبت کنید .

بازرسی خانه یکی از اجزای اساسی معاملات املاک و مستغلات برای میلیون ها خریدار ، فروشنده و آژانسهای املاک و مستغلات و بانک ها است. این که آیا شما در حال خرید یک خانه قدیمی هستید یا یک خانه کاملاً جدید ، "بازرسی" اطلاعاتی را در مورد وضعیت خانه ای که خریداری می کنید را فراهم می کند. اگر شخصی خانه خود را برای فروش به بازار عرضه کند ، یک " بازرسی " به سرعت در فروش کمک می کند و می تواند قیمت بالاتری ایجاد کند. گزارش بازرسی برای یک آژانس املاک و مستغلات به عنوان ابزاری ایده آل جهت بازاریابی و فروش کمک می کند تا از خریدار و آژانس املاک در برابر دردسرهای انعقاد قرارداد محافظت کند. در اصل ، بازرسی از منزل یک معاینه بصری ( چشمی ) از یک خانه و املاک است. برای ثبت درخواست بازرسی ملک خود لطفا موارد مربوط به فرم زیر را تکمیل و درخواستتان را ثبت کنید .

ثبت درخواست
معتبران
پشتیبانی معتبران

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی از طریق واتساپ، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید